Filmy Ślubne

HD Studio - realizacja filmów w jakości High Definition.

Film ślubny jest doskonałą pamiątką zawarcia małżeństwa. Ceremonia zaślubin, czy to w Kościele, czy też w Urzędzie Stanu Cywilnego jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu małżonków. Warto więc uwiecznić te chwile. Doskonałym uzupełnieniem zachowania wspomnień będzie także film weselny.

Oferujemy profesjonalne filmowanie ważnych uroczystości. Tworzymy niezapomniane filmy ślubne i weselne.

Wiele młodych par decyduje się jedynie na zawarcie ślubu. Spora część przyszłych małżonków pragnie również podzielić się swoim szczęściem z najbliższą rodziną, gronem przyjaciół oraz z pozostałymi, ważnymi gośćmi organizując dla nich przyjęcie weselne. Zarówno ślub, jak i wesele są magicznymi wydarzeniami, które wywołują wiele niezapomnianych wspomnień. Radość, śmiech, łzy szczęścia... to tylko jedne z nielicznych emocji, które towarzyszą tym uroczystościom. Warto stworzyć możliwość powrócenia do nich, nawet za kilka lat. Tylko i wyłącznie nakręcenie filmu daje gwarancję, że wspomnienia nie zostaną zatarte w pamięci. Niezwykle istotną kwestią jest także odpowiednia jego aranżacja. Filmy ślubne lub weselne mogą uwzględniać również etap przygotowań do tych ważnych uroczystości, sesje w plenerze, spotkania w domu, wywiady z małżonkami... Możliwości jest naprawdę niezliczona ilość. Wszystko zależy od kreatywności realizatora oraz pomysłów małżonków. Stworzenie oryginalnej kompozycji filmu sprawi, że oprócz wartości estetycznych, będzie on także sposobem na przedstawienie relacji pary młodej w sposób unikalny, jedyny w swoim rodzaju. Ciekawe ujęcia, efektywne przejścia między poszczególnymi fragmentami filmu to jedynie przykłady, które mogą być uwzględnione na filmie. Jeśli to wszystko zostanie nakręcone w doskonałej jakości HD, wówczas nagranie nabierze dodatkowych walorów. W tym zakresie możecie Państwo liczyć na profesjonalną usługę wideofilmowania.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z wykonanymi przez nas realizacjami. Mamy nadzieję, że nasze pomysły wzbudzą Państwa zainteresowanie. Jeśli tak się stanie i chcielibyście uczynić nas gościem Waszych ślubów i wesel, którzy stworzą dla Was niezapomniany film z tych uroczystości, zapraszamy do kontaktu.

NASZ ŚLUB W HD STUDIO

Przeglądanie oferty rozpcznij od zobaczenia galerii. Galerie filmowe są podzielone wg pakietów. Możesz wybrać odpowiadający oczekiwaniom pakiet zgodny z planowanym budżetem w zakresie filmu czy fotografii ślubnej.  (Zobacz galerię TUTAJ) lub zamów darmową płytę Demo z filmami ślubnymi wyprodukowanymi w HD Studio (Zamów płytę Demo TUTAJ).

 

WYBIERZ PAKIET FILMOWY

Szczegółowy opis pakietów filmowych znajdziesz TUTAJ.

 

DOKONAJ REZERWACJI I PODPISZ UMOWĘ

Następnym etapem jest  dokonanie rezerwacji. Rezerwacja jest aktualna 30 dni, w ciągu których należy podpisać umowę. Rezerwację można wykonać klikając na dole ekranu link strefa klienta. W strefie klienta można wygenerować również PDF z umową po czym wystarczy podpisać i wysłać faksem, mailem lub pocztą. Następnie dokonuje się wpłaty zaliczki na podane w mailu zwrotnym z podpisaną przez HDstudio umową konto w Banku. Można również spotkać się z nami w studio co jest wskazane w razie zaistniałych pytań.

 

ANKIETA PRZED ŚLUBNA

Dwa tygodnie przed ślubem klienci HDstudio otrzymują akietę z kilkunastoma pytaniami dotyczącymi dnia ślubu (m. in. o której zaczynamy, gdzie itd.) Pytania te mają pomóc operatorom i fotografom w sprawach organizacyjnych oraz określić oczekiwania klientów względem reportażu w dniu ślubu (co filmować, a czego nie).

 

SWÓJ FILM MOŻESZ OBEJRZEĆ JUŻ W TYDZIEŃ PO ŚLUBIE

Dzięki digitalizacji materiałów na kartach pamięci oraz specjalnej archiwizacji danych mogą Państwo już w kilka dni po ślubie dostarczyć do naszego biura przenośny dysk twardy, na który zostanie zrzucona cała tzw. surówka filmowa czyli wszystko to co nagrał operator. Następnie spokojnie możemy się zabrać za montaż filmu z wiedzą o tym co zostało nagrane i jakie mamy możliwości.

 

 

PLENER W INNY DZIEŃ I MONTAŻ FILMU

Następnym etapem jest nagranie pleneru w inny dzień jeśli dotyczy i montaż filmu. Każdy klient ma przydzielonego montażystę, który pracuje na dalszą częścią zlecenia. Można indywidualnie ustalić oprawę dźwiękową i styl montażu filmu. Montaż ustala się dzięki przygotowaniu specjalnego projektu filmu z określeniem oczekiwań klienta. Klient ma bieżący wgląd w pracę operatorów dzięku udostępnieniu gotowych sekwencji filmu w internecie.