O firmie

Marka HDstudio jest własnością spólki Red One Studio LTD z siebą w Londynie. HDstudio skupia międzynarodowa grupę operatorów, montażystów, fotografów i grafików. Wspólnie wypracowaliśmy swój własny, unikalny styl filmowy i fotograficzny. Specjalizujemy się w filmach ślubnych i realizacjach filmowych studniówek, komunii, drobnych filmów reklamowych i reportażowych. Obszarem działania objęta jest cała Europa. 

Dysponujemy najnowszym sprzętem filmowym, a wszystkie nasze produkcjie realizujemy w jakości High Definition. Cały czas staramy się rozwijać i dążyć do maksymalnej kreatywności w tym co robimy, bo nic nie sprawia większej satysfakcji niż produkt, który można z dumą pokazać.

Czy zdarzyło Ci się już, że oglądałeś nudne filmy i w dodatku z pilotem w ręku? Szukasz czegoś innego? W ważnym dla Ciebie dniu wogóle nie rozważałeś wykonania pamiątkowego filmu? Tak jak wielu naszych klientów wiedz, że zmienisz zdanie. Zobacz dlaczego nasze filmy są wyjątkowe? Kliknij przycisk film i oceń naszą pracę.