O firmie

Grupa HDstudio to największa wytwórnia filmów w jakości High Definition. Grupa skupia firmy, operatorów indywidualnych, montażystów, fotografów i grafików celem wypromowania ich prac pod jedną, wspólną marką HDstudio. Obecnie z HDstudio współpracuje prawie 30 osób z całego kraju. Obługujemy razem rocznie ponad 200 klientów. Specjalizujemy się w filmach ślubnych i realizacjach filmowych studniówek, komunii, drobnych filmów reklamowych i reportażowych. Obszarem działania objęta jest cała Polska. 

Dysponujemy najnowszym sprzętem filmowym, a wszystkie nasze produkcjie realizujemy w jakości High Definition. Cały czas staramy się rozwijać i dążyć do maksymalnej kreatywności w tym co robimy, bo nic nie sprawia większej satysfakcji niż produkt, który można z dumą pokazać.

Czy zdarzyło Ci się już, że oglądałeś nudne filmy i w dodatku z pilotem w ręku? Szukasz czegoś innego? W ważnym dla Ciebie dniu wogóle nie rozważałeś wykonania pamiątkowego filmu? Tak jak wielu naszych klientów  zobacz dlaczego nasze filmy są wyjątkowe? Kliknij przycisk film i oceń naszą pracę.